Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda
2000'li yıllardan itibaren hizmet veren firmamız gün geçtikçe kadrosunu güçlendirerek faaliyetine devam etmektedir.
Besa Dijital için kısaca; "Ankara'da sert zemin ve rulo malzemeler üzerine Uv Baskı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş diyebiliriz. 
Sert Zemin Üzeri Baskılarda Ana Hizmet Kollarımız ; Cam (Asansör Kabin içleri, Mutfak Tezgah Arası, Merdiven Korkuluk Camları, Sütun ve Kolon Giydirme) - Kompozit - Allucobond - MdfLam - Suntalam - Duvar Paneli (söve) - Dekota (pvc) - Fotoblok - Pleksiglass üzeri UV Baskı.
Rulo Malzemeler Üzeri Baskılarda Ana Hizmet Kollarımız ; LightBox-LedBox Kumaşı -  Avrupa ve Uzakdoğu Gergi Tavan - Duvar Kağıdı - Duvar Posteri - Zebra Perde - Stor Perde - Folyo - Branda üzeri UV Baskı.
Besa Dijital'i biraz daha yakından tanıdığınızda başka firmalardan biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu alanda  hizmet veriyoruz.

Peki Besa Dijital, diğer firmalardan neden farklıdır?
Çünkü;

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Besa Dijital ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Belki hiç bir firmanın  yapmadığı kadar arşiv geliştirme çalışmaları ve araştırmaları yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Besa Dijital'i  farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi firmamıza bekliyoruz...